zobacz

jbl

Głośnik sufitowy JBL SPARK

jbl

Spark — wygląd i dźwięk przekraczający oczekiwania

Zestaw głośnikowy JBL Spark to najlepszy dźwięk i atrakcyjny, unikalny wygląd tak indywidualny, jak Twój smak muzyczny. Wewnątrz Spark to stereofoniczny zestaw głośnikowy JBL o jakości dźwięku, z której znana jest firma JBL. Na zewnątrz Spark to nowoczesny kształt wyróżniający go spomiędzy podobnych produktów. Za pomocą megafonowego korpusu i bezprzewodowej technologii Bluetooth zestaw głośnikowy Spark może odtwarzać Twoje ulubione utwory ze smartfona lub tabletu i wypełnić cały pokój ulubioną muzyką.

Zamów zestaw głośnikowy Spark w ulubionej kolorystyce, i przekonaj się, jak dobrze pasuje do stylu Twojego domu i jak wiele kolorów i dźwięku potrafi wnieść do każdego pomieszczenia. Zawieszony na ścianie, postawiony na stole lub na półce zestaw głośnikowy Spark będzie pasował w każdym miejscu, zapewniając uniwersalność w nowy, ekscytujący sposób.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałóww na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - SUPPORT SEBASTIAN CZUBAŁA z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

© Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl. JBL audio - głośniki kolumny soundbar kino