zobacz

jbl

Głośniki aktywne JBL Pebbles

jbl

Wystarczy podłączyć, aby zmodernizować dźwięk z komputera.

Nowy zestaw głośnikowy JBL Pebbles 2.0 podnosi poprzeczkę jakości dźwięku z komputera, wymagając przy tym jedynie podłączenia do gniazda USB. Jego zwarta, nagradzana konstrukcja wyposażona jest w inteligentny system organizacji przewodów, który pozwoli zachować porządek na biurku.

Wbudowane pokrętło regulacji głośności jest zsynchronizowane z regulatorem głośności w komputerze. Zaprojektowane przez firmę Harman głośniki JBL Pebbles wyposażone są w oryginalną technologię zapewniającą najlepszy w swojej klasie, naturalny dźwięk o większej przejrzystości i głębokich niskich tonach. Zwiększ możliwości odsłuchu, podłączając odtwarzacz MP3 i urządzenia przenośne przez wejście liniowe. Dostępne w ciekawych, żywych kolorach zestawy głośnikowe JBL Pebbles zostały zaprojektowane, aby cieszyć.

Łatwe podłączenie przez USB w technologii plug and play

Wygodny dostęp do ulubionej muzyki, wystarczy podłączyć do portu USB w technologii plug and play.

Zadziwiający, najlepszy w swojej klasie dźwięk stereo

Doświadcz najwyższej klasy rozrywki z komputera przenośnego.

Zwarta, nowoczesna konstrukcja

Minimalistyczne wzornictwo, regularne krzywizny, unikalne rozwiązanie regulacji głośności i system zwijania przewodu: dzięki głośnikom JBL Pebbles Twoje biurko nabierze schludnego i atrakcyjnego wyglądu.

Wejście liniowe dla odtwarzaczy MP3 i urządzeń przenośnych

Możliwość łatwego podłączenia dowolnego z Twoich urządzeń przenośnych.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałóww na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - SUPPORT SEBASTIAN CZUBAŁA z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

© Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl. JBL audio - głośniki kolumny soundbar kino