zobacz

jbl

JBL Synchros E30

jbl

Następna generacja słuchawek nausznych cechuje się bogatym dźwiękiem o legendarnej jakości, zaawansowaną stylistyką i łatwymi przyciskami do obsługi urządzeń przenośnych.

Słuchawki Synchros E30 oferują rozpoznawane, pełne brzmienie dźwięku: Głośniki 40 mm o charakterystyce PureBass pozwolą cieszyć się jakością muzyki z wyższej półki, szerokim pasmem przenoszenia oraz basami, które po prostu czuć. Lekki, dostosowujący się do kształtu głowy pałąk to miks ergonomii i stylistyki z długotrwałym komfortem i idealnym dopasowaniem. Przyciągająca wzrok stylistyka tych słuchawek nowej generacji jest oczywistą zaletą w świetle pięciu żywych opcji kolorystycznych, a także wyróżniających się obrotowych zawiasów 3-D z aluminiowymi akcentami.

 

 

Potężne głośniki 40 mm generują legendarną jakość dźwięku JBL z basami, które można poczuć

Odkryj bogaty dźwięk bez zniekształceń, szerokie pasmo przenoszenia oraz rozszerzoną jakość akustyczną generowaną przez głośniki 40 mm z charakterystyką Pure Bass.

Wyróżniająca się stylistyka i wygląd z szerokim spektrum żywych kombinacji kolorystycznych

Przyciągaj uwagę dzięki najnowocześniejszym cechom projektowym, obrotowym zawiasom 3-D, aluminiowym akcentom, pięciu żywym opcjom kolorystycznym oraz miłym w dotyku poduszkom nausznic ze sztucznej skóry.

Funkcjonalność każdego urządzenia uzupełnia odłączany, jednoprzyciskowy uniwersalny pilot/mikrofon

Przenośne słuchawki JBL Synchros E30 stanowią perfekcyjne zespolenie z wybranym przez Ciebie urządzeniem - zarówno w kategoriach jakości dźwięku, jak i funkcjonalności. Lekkie i stylowe słuchawki pozwalają przełączać się między muzyką a zestawem głośnomówiącym telefonu bez opuszczenia choćby jednego taktu - wystarczy naciśnięcie przycisku.

Lekka konstrukcja i ergonomicznie stylizowany pałąk z teksturowanymi nausznicami o niezapomnianej jakości dopasowania

Przyciągający wzrok komfort oraz ogólna jakość są wszystkim, co się liczy: dobrze obejmujący głowę, ergonomicznie stylizowany pałąk, miękkie poduszki nausznic oraz lekka konstrukcja sprawiają, że noszenie słuchawek E30 to niezwykle przyjemne doznanie.

 

Dane techniczne:

Głośnik: 40mm

Pasmo przenoszenia: 10 - 22kHz

Impedancja: 32 Ohm

SPL max.: 114dB @ 30mW

Nominalna moc wejściowa: 30mW

Złącze: jack 3.5mm

Waga: 0.15KG

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałóww na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - SUPPORT SEBASTIAN CZUBAŁA z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

© Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl. JBL audio - głośniki kolumny soundbar kino