zobacz

jbl

JBL CLIP

jbl

Najlepszy dźwięk w swojej klasie, który podąża razem z tobą.

JBL Clip jest ultralekkim i ultrawytrzymałym przenośnym głośnikiem o dużych możliwościach. To potężne małe pudełeczko może grać bez przerwy przez 5 godzin, zatem możesz zabrać swoją muzykę wszędzie, dokąd zmierzasz. Dodatkowo, możesz łatwo je podłączyć do każdego przenośnego urządzenia, korzystając ze zintegrowanego kabla z wtyczką Jack 3,5 mm, chociaż możesz używać go bezprzewodowo, korzystając z funkcji Bluetooth®, przesyłać muzykę bez żadnych przewodów lub rozmawiać z przyjaciółmi dzięki wbudowanemu urządzeniu głośnomówiącemu. Ale to, czemu JBL Clip zawdzięcza swoją nazwę, to wbudowany karabińczyk, pozwalający na łatwe przymocowanie głośnika do ubrania lub plecaka. Słuchacze-piechurzy słuchajcie uważnie: to jest przenośny głośnik, który nadąży za wszystkim, bez względu na narzucone tempo.

Gotowe do umocowania urządzenie audio ze zintegrowanym karabińczykiem

Dzięki wytrzymałemu karabińczykowi przeznaczonemu do przymocowania urządzenia do ubrania, plecaka lub torby kurierskiej, JBL Clip zawsze jest przy tobie, bez względu na tempo, jakim podążasz. Wytrzymałość głośnika pozwala na uniknięcie jego uszkodzenia podczas szybkiego przemieszczania się: przenośny głośnik, chroniony przez wytrzymały materiał podwójnej obudowy, dzięki któremu ewentualny upadek urządzenia jest miękki i bezpieczny - nawet gdy zbyt gwałtownie „skacze” w plecaku.

Ultrakompaktowe urządzenie audio wysokiej klasy

JBL Clip jest mały pod względem rozmiarów, ale wielki pod względem brzmienia. Przetwornik pozwalający na dużą wydajność powoduje, że głośnik może zapewnić głośność i czystość dźwięku odpowiadającą twoim wymaganiom - wszędzie, gdzie go zabierzesz.

Przesyłaj muzykę przez Bluetooth® i wykonuj telefony bezprzewodowo, bez strat na jakości

Przesyłaj muzykę i dzwoń - bezprzewodowo - dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth®. Wszystko jest łatwe do ustawienia - możesz przesyłać muzykę z każdego tabletu lub smartfonu.

5-godzinne działanie akumulatora

Bateria głośnika pozwala na głośne słuchanie muzyki bez przerwy przez 5 godzin - zatem muzyka zawsze może być z tobą, bez względu na to gdzie i jak długo jesteś.

 

Zawartość opakowania:

1          JBL Clip

1          kabel Micro USB do ładowania

1          karta charakterystyki

1          poradnik szybkiego startu

 

Specyfikacja:

 

Technologia: A2DP V1.2, AVRCP V1.4, HFP V1.6, HSP V1.2

Przetwornik: 1 x 40 mm

Moc znamionowa zasilania: 3,2 W

Charakterystyka częstotliwościowa: 160 Hz-20 kHz

Odstęp psofometryczny: >80 dB

Rodzaj akumulatora: polimerowy Li-Ion

Czas ładowania akumulatora: 2 godz. przy 0,5 A

Czas odtwarzania muzyki: do 5 godzin (w zależności od poziomu głośności i zawartości audio)

Wymiary (wys. x szer. x gł.):107mm x 88mm x 42mm

Waga: 150 g

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałóww na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - SUPPORT SEBASTIAN CZUBAŁA z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

© Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl. JBL audio - głośniki kolumny soundbar kino