zobacz

jbl

MS-8

jbl

MS-8 - cyfrowy system integrujący


Każdy samochód może świetnie brzmieć

O ile nie jeździsz klasykiem, prawdopodobnie Twój samochód fabrycznie został wyposażony w głośniki, odtwarzacz CD, a może nawet łącze z iPodem, czy dodatkowy wzmacniacz. Spowodowanie, aby ten wóz zabrzmiał lepiej, to stresujący proces wyboru komponentów ze ściany głośników, odtwarzaczy i końcówek mocy – skomplikowana droga, pełna technicznych pojęć i nudnych wyjaśnień. Potem cały samochód musi zostać wypełniony nowymi gratami. Nie musisz kupować nowego domu, gdy chcesz mieć nową kuchnie, dlaczego więc musisz kupować nowy samochód, lub kompletnie przebudowywać ten, który masz, kiedy chcesz w nim słuchać muzyki w bardziej komfortowy sposób? MS-8 jest zaprojektowany tak, aby uzupełnić istniejący system i sprawić, aby grał świetnie.


Automatyczny korektor, aby każdy samochód mógł brzmieć świetnie.

Sercem MS-8 jest potężny cyfrowy procesor dźwięku, który jest jak mały komputer. Każdy komputer jest tylko tak dobry, jak jego oprogramowanie. Nasze oprogramowanie MS-8 czyni go potężnym. Po prostu podążaj krok po kroku poprzez procedurę konfiguracji, a MS-8 zmaksymalizuje charakterystykę przenoszenia, brzmienie basu, dynamikę, klarowność, selektywność, odtwarzanie przestrzeni stereo – każdy ważny aspekt brzmienia – w praktycznie każdej kombinacji sprzętu i wnętrza samochodu. I kiedy już cała ta magia się odprawi, będziesz mógł cieszyć się swoją ulubioną muzyką z brzmieniem, jakiego dotąd nie słyszałeś. A jeśli jesteś prawdziwym entuzjastą car-audio, lub jeśli chcesz się sprawdzić w strojeniu systemu, MS-8 pozwoli Ci na dokonanie jeszcze kilku dodatkowych kalibracji tak, aby spełnić Twoje wysokie oczekiwania. Możesz popełnić błąd! Powrót do fabrycznych ustawień jest tak prosty, jak przyciśnięcie przycisku. Przeprosiny nie będą potrzebne.


Wyposażenie

Doskonałe brzmienie z każdego systemu: poprawia każdy parametr brzmienia (charakterystykę przenoszenia, brzmienie basu, dynamikę, klarowność, selektywność i przestrzeń stereo) w każdej kombinacji sprzętu fabrycznego lub oddzielnie montowanego w samochodzie.

Łatwa konfiguracja krok po kroku: proste menu prowadzi poprzez proces konfiguracji całego systemu.

Optymalizacja aż do ośmiu kanałów: kontroluje jakość sygnału wejściowego i korekcji adaptacyjnej dla procesora Logic 7.

Automatyczna korekcja DSP: poprawia równowagę tonalną poprzez automatyczną kompensację charakterystyki głośników, elektroniki i wnętrza pojazdu.

Automatyczna kalibracja stałych czasowych: automatycznie kalibruje system tak, że dźwięk ze wszystkich głośników dociera do słuchacza dokładnie w tym samym momencie, niezależnie dla czterech pozycji w samochodzie, dramatycznie poprawiając selektywność i klarowność dźwięku.

Wyrafinowane funkcje krosownicze: precyzyjne, dostępne dla użytkownika, punkty podziału i dobroci filtrów dla maksimum ośmiu wyjść.

Procesor dźwięku Logic 7: tworzy realistyczny dźwięk surround w systemie 5.1 lub 7.1 ze zwykłego sygnału stereo.


Specyfikacja

Model: MS 8

- moc wyjściowa CEA: 8x 18W przy 4Ohm

- maksymalna moc wyjściowa: 8x 30W przy 2Ohm

- pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz

- stosunek S/N (We liniowe/Wy liniowe): >90dB

- stosunek S/N (We liniowe/Wy głośnikowe): >85dB

- maks. poziom we. (We głośnikowe): 15V

- maks. poziom we. (We liniowe): 2,8V

- maks. poziom wy. (Wy liniowe): 2,8V

- maks. natężenie prądu: 16A

- prąd w stanie spoczynku: <0,01A Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałóww na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - SUPPORT SEBASTIAN CZUBAŁA z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

© Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl. JBL audio - głośniki kolumny soundbar kino